Українські дівчата фантастичним спуртом вийшли у фінал естафети чемпіонату світу

Анна Рижикова видала фантастичне фінішне коло — Українські дівчата фантастичним спуртом вийшли у фінал естафети чемпіонату світу
Анна Рижикова видала фантастичне фінішне коло
Instagram Анни Рижикової
Анна Рижикова на останньому етапі зробила неможливе Об этом сообщает torba-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Українські дівчата вийшли в фінал естафети 4х400 метрів на чемпіонаті світу в Досі (Катар).


Кваліфікаційний забіг для нашої команди розпочався не найкращим чином. Запоріжанка Катерина Климюк, яка стартувала по незручній першій доріжці, передала естафетну паличку Ользі Ляховій останньою, та ще й із доволі відчутним відставанням. Ольга почала відчутно відігруватися в ту мить, коли суперниці перестали бігти кожна по своїй доріжці. Свій етап полтавчанка завершила останньою, але з незначним відставанням від суперниць.


А після того був спурт киянки Тетяни Мельник, яка вивела нашу команду на п’яте місце. Й нарешті – фантастичне фінішне коло дніпрянки Анни Рижикової, яка спершу вийшла на четверте місце, але оскільки пряме потрапляння у фінал ґарантувало потрапляння в трійку, продовжувала відчайдушну боротьбу до останнього метра. І таки випередила бельгійку Камілле Лаюс фінішним кивком!


3.26,57 – найкращий для нашої команди результат у поточному сезоні і потрапляння в фінал. Цікаво, що бельгійки, які програли нашій команді лише одну соту секунди, теж відібралися у медальний забіг за часом.


А виграли кваліфікацію американки Джессіка Бірд, Еллісон Фелікс, Кендалл Елліс і Кортні Около, які бігли в нашому забігу. Їх результат – 3.22,96. Атлетки Ямайки в іншому півфіналі перемогли з трохи скромнішим часом – 3.23,64.


Фінал жіночої естафети запланований на завтра, 6 жовтня, на 21:15 за київським часом.


Читайте також: За другою «депутатською» медаллю. Анонс дев’ятого дня чемпіонату світу з легкої атлетики

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/ukrajinski-divchata-fantastichnim-spurtom-viyshli-u-final-estafeti-chempionatu-svitu-video-630418.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя